Команда

Планетарію пощастило мати сильну, кваліфіковану та віддану команду лекторів та викладачів, до якої приєднуються талановиті співробітників для підтримки щоденних процесів закладу. Будь ласка, сміливо звертайтеся до будь-кого з нашої команди для отримання додаткової інформації.

Наша команда

Команда Planetarium Noosphere складається з людей різних спеціальностей, однак наша спільна мета - дарувати кожному враження, цікавість і захоплення. Це об'єднує нас робити космос ближчим для вас.

ПОЛІЩУК ВАЛЕНТИНА
керівниця проекту оновлення

Поліщук Валентина – керівниця проєкту оновлення Планетарію. Вона подібна на спалах наднової зорі – така ж енергійна та яскрава, і не помітити її неможливо. Якщо зібрати докупи всі ідеї Валентини, то не вистачить навіть розмірів Галактики, а завдяки вродженій креативності, навіть неможливі міжгалактичні місії стають можливими!

МАРЧЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА
астроном, лекторка

Марченко Людмила Олексіївна – легенда Планетарію, адже вона розповідає про космос понад 45 років!

За цей час нашій лекторці пощастило десятки разів спостерігати місячні та часткові сонячні затемнення, «схопити за хвіст» комети Веста, Гейла-Боппа, Хякутаке, шукати метеорити на Землі та позасонячні планети у Всесвіті. Для маленьких відвідувачів Людмила Олексіївна – добра казкарка зоряних легенд, а для дорослих – перекладачка, що вільно володіє мовою Всесвіту. Щовечора вона перелічує зорі на небі, щоб жодна з них не загубилася!

РЯБОКОНЬ ОЛЕНА
космічна фея

Рябоконь Олена – космічна хрещена фея Планетарію. Кожен експонат вона турботливо продумала та подарувала частинку свого тепла. Завдяки Олені, нова зона експозиції у Планетарії – це добра та затишна наука, яка назавжди зостається у вашому серці.

ЛЄСНАЯ ОЛЬГА
Лекторка

Лєсная Ольга уже давно закохана в зоряне небо, знає багато історій про зорі, туманності та далекі галактики, а складні терміни легко перетворює на захопливі розповіді. Працюючи у Планетарії, чула багато історій про космонавтів, причому історії реальні, які зазвичай не показують у кіно. Тож Ользі хочеться відчути себе режисером і зняти свій власний фільм про освоєння космосу!

РИЖЕНКО ЮЛІЯ
Лекторка

Риженко Юлія – добра товаришка маленьких відвідувачів, із якими вона мандрує планетами й шукає між зірок найсмачніші міжгалактичні цукерки. У перервах між місіями, Юлія записує аудіоверсії космічних книжок та пише замітки для соціальних мереж. Обожнює розповідати історії про підкорення людиною космосу та вірить, що серед її маленьких слухачів є майбутні астронавти!

СОКУРЕНКО КАТЕРИНА
організатор экпозиції та розваг

Сокуренко Катерина може придумати зі швидкістю світла ідею, знайти найкращих у Всесвіті підрядників, розв'язати заплутані задачі, скласти технічне завдання, упорядкувати виставкові зразки та й ще безліч справ. Це завдяки її креативу в Планетарії з'являються цікаві експонати, які здатні вразити і дитину, і дорослого, і навіть прибульця!

ЗАХАРЧУК НАТАЛІЯ
художниця

Захарчук Наталія малює Всесвіт: яскраві фарби, легкий порух пензля, фантазія - і ось космос на аркуші паперу. Наталія допомагає створювати космос усім охочим, а також мріє намалювати пейзажі всіх планет і супутників Сонячної системи, розмістивши картини на стінах Планетарію!

ДОНДІК АНАСТАСІЯ
адміністратор

Дондік Анастасія разом із Хлопчиком-Мрійником першими зустрічають наших гостей. Анастасія допомагає обрати найцікавішу програму чи захід, організовує курси та квести. Може знайти спільну мову з усіма відвідувачами, адже пройшла на відмінно курс ефективного міжгалактичного спілкування!

КОЗИНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ
системний адміністратор

Козинець Олексій розуміє мову техніки, а кожен прилад беззаперечно виконує його вказівки. Комп'ютери та складна апаратура у присутності Олексія працює безперебійно, тож команда гордо називає його “Повелителем серверів”!

Приєднуйся до нашої команди