Що спІльного між зорею та пасіонарієм?

ЗІРКА
ЗІРКА

Зірка – самосвітний космічний об'єкт, у надрах якого ефективно відбуваються

(або відбувалися) термоядерні реакції з виділенням енергії.

Зорі правлять Всесвітом. Народжуючись за надвисоких температур і гинучи в неймовірно потужних вибухах, вони розносять по Всесвіту космічний пил, що служить будівельним матеріалом для формування нових зірок і планет. Всі атоми людського організму з’явилися в результаті термоядерного синтезу всередині гігантських газово-плазмових куль. Іншого способу отримати хімічні елементи не існує. Зірки складають основу нашого світу.

Саме в них зароджується життя.

Пасіонарна особистість
Пасіонарна особистість

Життя зірок нам дуже нагадує Пасіонарну особистість, яка від народження має здатність акумулювати енергію із зовнішнього середовища більше, ніж це потрібно для її особистого самозбереження, та спрямовувати цю енергію на перетворення навколишнього середовища (за визначенням Л. Гумільова у пасіонарній теорії етногенезу).

І Зірка, і Пасіонарій не можуть не створювати нове навколо себе. Це їхнє всесвітнє призначення. Змінювати, надихати, творити, формувати нові зірки та життя.

Можливо ви відчуваєте покликання запалити нову Зірку у нашому чудовому сузір’ї пасіонаріїв?

Візьміть участь у фінансуванні проєктів, спрямованих на розвиток нового покоління Дніпра та України. Долучайтеся до пасіонарного руху Noosphere – зробіть свій внесок в еволюцію інфраструктури міста та держави.